Przejdź do treści
Strona główna » Blog » NOWE TRYBY GRY 

NOWE TRYBY GRY 

  Zobacz dodatkowe super tryby rozgrywki do gier. grafika promocyjna do edukacyjnych gier XXL dla dzieci do nauki, zabawy, skakania i ćwiczenia od KangurGra.pl

  Gry od KangurGra zawsze zawierają wiele atrakcyjnych trybów rozgrywki dla dzieci.

           W KangurGra tworzymy i produkujemy gry, które mają bardzo uniwersalne zasady rozgrywki. Nasze edukacyjne gry są nastawione na rozwój i naukę przez zabawę, ruch i odpowiednią stymulację intelektualną dzieci. Dzieci uwielbiają grać w nasze gry, ponieważ mogą po nich skakać jak żabka a dodatkowo plansze są bardzo ciekawe i bogate w ilustracje i grafikę. 

           To wielkie wyzwanie wymyślić i opracować grę edukacyjną, która będzie atrakcyjna i sprosta wymaganiom przedszkolaków i starszych dzieci, albo nawet młodzieży szkolonej. Stąd nasze gry bogate są w rozmaite rodzaje rozgrywki, które pozwalają mistrzowi gry (prowadzącemu grę) na dostosowanie poziomu trudności gry do wieku i wymagań dzieci.

           Oto kilka trybów gier jakie można rozegrać na naszych grach: 

  tryb gry PODSTAWOWY 


           Standardowy tryb do każdej gry. Gramy i skaczemy zgodnie z zasadami ze skryptu dołączonego do gry. Gra przyjemnie toczy się w swoim tempie, bez pośpiechu. 

  tryb gry AKTYWNY – szybki


           Tryb aktywny gry, który ma zadanie zaktywizować dzieci do ruchu i przyspieszyć całą rozgrywkę. Gramy dwoma kośćmi. Na polach negatywnych i z postojem można wykupywać się ćwiczeniami. Swobodnie korzystamy ze skrótów.

           Szybki tryb gry to bardzo dobre rozwiązanie na rozgrywkę, kiedy mamy dużo dzieci do zabawy. Wielkie gry do skakania są dla dzieci bardzo atrakcyjne. Na strefach wielkoformatowych gier XXL dzieci niecierpliwią się, żeby zagrać i ustawiają w kolejce. Aktywny tryb gry rozwiązuje problem kolejek i nie mogących się doczekać gry dzieci. Rozgrywka przebiega sprawnie i szybko. 

  tryb gry PYTAJACY (quiz) 


           Większość gier od KangurGra jest mocno wzbogacona o edukacyjne pytania w formie testu ABC jednokrotnego wyboru. 
  Pytający tryb gry dedykowany jest dla dzieci szkolnych, ponieważ pytania do gier są wymyślane na bazie aktualnego programu nauczania. Dzieci wspólnie uczą się dodatkowo podczas gry, kiedy odpowiadają na pytania i omawiają zagadnienia. To bardzo edukacyjny tryb gry. Dzieci uwielbiają odpowiadać na pytania z testu, ponieważ są bardzo zabawne i podane w przystępny sposób dla młodych umysłów. 
  Nawet dzieci, które się z zainteresowaniem po prostu przyglądają rozgrywce, chłoną wiedzę jak gąbka. 

  tryb gry NA SPOSTRZEGAWCZOŚĆ i proste LICZENIE dla przedszkolaków


           To tryb gry przeznaczony dla najmłodszych dzieci np. przedszkolaków. Plansza każdej gry od KangurGra jest mega bogata w ilustracje i grafikę. Dużo się zawsze dzieje na planszy gry i jest wiele ciekawych rzeczy, postaci, zwierząt i pojazdów do oglądania i podziwiania oraz liczenia. Wiadomo, że na pytania i quiz ABC przedszkolaki mogą być za małe. Chociaż zdarzają się wyjątki 🙂
  Dlatego zamiast zadawać pytania dzieci mogą szukać elementów do pokazania lub liczenia. To rozwija spostrzegawczość, a dla przedszkolaków to świetna zabawa. Taki tryb gry to również świetny trening liczenia dla dzieci.

  > Poznaj najnowszy tryb rozgrywki – GEPARD – na szybkości i spostrzegawczość dzieci.

  Zobacz dodatkowy super tryb rozgrywki do gier XXL na szybkość i spostrzegawczość - GEPARD Ilustracja, grafika promocyjna do edukacyjnych gier XXL dla dzieci do nauki, zabawy, skakania i ćwiczenia od KangurGra.pl

  EKO PRZESZKODY 3D na grze XXL


           W każdym zestawie gry integracyjnej XXL od KangurGra są dodane do montażu dwie eko przeszkody do skakania. Montaż eko przeszkody na grze wielkoformatowej zajmuje dosłownie kilka sekund. Wystarczy wziąć dwa pachołki do gry i między dziury wstawić ekologiczną bambusową tyczkę. Taką przeszkodę ustawiamy w miejscu na grze gdzie uznamy, że fajnie będzie przeskoczyć między polami. Przeszkody 3D do przeskakiwania na grze to mega radość i dodatkowy ruch podczas gry XXL. Dzieci uwielbiają skakać i pokonywać przeszkody stworzone z bambusa i specjalnych pachołów. 

  > Przeczytaj też na blogu o super eko przeszkodach na grach integracyjnych dla dzieci od KangurGra.

  Super zestaw eko przeszkód 3D do skakania! grafika promocyjna do edukacyjnych gier XXL dla dzieci do nauki, zabawy, skakania i ćwiczenia od KangurGra.pl

  Super dodatkowy tryb rozgrywki!  

           Niektóre gry mają jeszcze jeden dodatkowy, specyficzny dla danej gry tryb rozgrywki.
  Przykładami są edu gry PANDEMIA GRYPY albo ZDROWE ZĘBY, gdzie można wcielić się w postać negatywną; wirusa lub próchnicę i siać zamęt na planszy gry wśród innych graczy. To bardzo ekscytujące tryby gry. Zależy nam, żeby dobrze się grało w nasze gry. Cały czas wpadają nam w KangurGra nowe pomysły jak sprawić, by nasze gry były jeszcze bardziej edukacyjne i fajniejsze. 

  > Przykładowy, dodatkowy tryb rozgrywki w eko grze XXL “EKOMNIA czyste powietrze”.

  grafika komiksowa - gra planszowa EKOMANIA CZYSTE POWIETRZE zawiera dodatkowy super tryb gry od KangurGra.pl

  Hans Zimmer (kompozytor muzyczny nagrodzony Oskarem)
  powiedział kiedyś:
  Poznaj wszystkie zasady a następnie złam je tworząc.

  Edukacyjna Porcja wiedzy w grach od KangurGra.

  Każda gra tematyczna XXL od KangurGra przybliża i omawia w edukacyjny sposób pewne zagadnienia. Przed pierwszą rozgrywką Mistrz gry, opiekun, rodzić warto, żeby przeczytał na głos porcję wiedzy i omówił ją w atrakcyjny dla dzieci sposób.
  Przeczytanie porcji wiedzy dzieciom na głos pozwala swobodzie wszystkim wejść w tematykę gry i daje doskonałe przygotowanie edukacyjne do zagadnienia, wokół którego toczy się edukacyjna rozgrywka.

  > Przeczytaj też artykuł: Edukacyjna porcja wiedzy w grach od KangurGra.

  grafika komiksowa z kangurem - Porcja Wiedzy do Gier planszowych XXL - od KangurGra.pl

  Zostań Mistrzem Gry

  Mistrz Gry to szlachetna i zaszczytna funkcja, ale też obowiązki. Mistrz gry jest równocześnie narratorem gry jako powieści. Jako Mistrz gry nadaje rozgrywce narracje, atmosferę i kierunek edukacyjny.

  > Przeczytaj artykuł: Zostań Mistrzem Gry.

  grafika komiksowa Kangurgra.pl - Zostań Mistrzem Gry

           My także do tego zachęcamy. Wiem, że nasze gry mają zasady i różne tryby. Ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wymyślić własne zasady rozgrywki albo urozmaicić własny tryb gry. My ciągle to robimy bawiąc się na naszych grach i udoskonalając ich mechanikę. Jeśli wymyśliłeś jakiś fajny pomysł na tryb rozgrywki albo fajny patent na granie napisz do nas na kangurgra@gmail.com 

  autor: mgr inż. Krzysztof Czachura

  (projektant gier, ilustrator komiksowy, biolog)

           > Zobacz gry plenerowe XXL dla dzieci do nauki i zabawy.

  Edukacyjna, integracyjna, wielka gra planszowa super dużego formatu dla dzieci. Edukacyjna gra planszowa XXL dla dzieci, do nauki, zabawy, i skakania – EKOMANIA czysta energia – gra super wielkiego formatu od KangurGra.pl Gra edukacyjna do nauki o odnawialnych, ekologicznych źródłach energii.

  WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner