Przejdź do treści
Strona główna » Blog » SUPER EKO PRZESZKODY 3D 

SUPER EKO PRZESZKODY 3D 

  grafika komiksowa - eko przeszkoda na grach XXL dla dzieci, do skakania

           Jednym z super sposobów na urozmaicenia rozgrywki w gry wielkoformatowe XXL dla dzieci są eko przeszkody. Jest to świetny sposób, żeby do gry ogrodowej, czy plenerowej wprowadzić dla dzieci dodatkowy ruch i zabawę. 

           W każdym zestawie gry wielkoformatowej od KangurGra są do montażu dwie takie eko przeszkody do skakania. 

           Montaż eko przeszkody na grze wielkoformatowej zajmuje dosłownie kilka sekund. Wystarczy wziąć dwa pachołki do gry i między dziury wstawić ekologiczną bambusową tyczkę. Taką przeszkodę ustawiamy w miejscu na grze gdzie uznamy, że fajnie będzie przeskoczyć między polami. Pełna dowolność. 

           Są trzy poziomy wysokości eko przeszkody. Jeśli prowadzimy rozgrywkę wśród najmłodszych dzieci – tu na myśli mam przedszkolaki – to eko przeszkodę ustawiamy na najniższym poziomie, ponieważ takie dzieci Jeszce słabo skaczą i jest to dal nich świetna nauka skakania i koordynacji. Jeśli gramy w grę XXL z dziećmi szkolnymi to przeszkodę ustawiamy na średni lub wysoki poziom, ponieważ dzieci w wieku szkolnym są już sprawniejsze od przedszkolaków i potrafią dobrze skakać. 

           Eko przeszkody można też wykorzystać do innych celów. Można na przykład zbudować z nich tor przeszkód. Kreatywność dzieci nie zna granic. Kiedy realizujemy strefy gier XXL dzieci często po rozgrywkach biorą wszystkie tyczki i pachołki i budują z nich labirynty i różnorodne konstrukcje. To również jest świetna zabawa i fun dla dzieciaków.

           Są oczywiscie również inne sposoby na urozmaicenie rozgrywki podacz gry XXL dla dzieci. W KangurGra tworzymy i produkujemy gry, które mają bardzo uniwersalne zasady rozgrywki. Nasze edukacyjne gry są nastawione na rozwój i naukę przez zabawę, ruch i odpowiednią stymulację intelektualną dzieci. Dzieci uwielbiają grać w nasze gry, ponieważ mogą po nich skakać jak kangur a dodatkowo plansze są bardzo ciekawe i bogate w ilustracje i grafikę. 

           To wielkie wyzwanie wymyślić i opracować grę edukacyjną, która będzie atrakcyjna i sprosta wymaganiom przedszkolaków i dzieci w szkole, albo nawet młodzieży. Stąd nasze gry bogate są w rozmaite rodzaje rozgrywki, które pozwalają mistrzowi gry (prowadzącemu grę opiekunowi, animatorowi) na dostosowanie poziomu trudności gry do wieku i wymagań dzieci.> Przeczytaj też na blogu o nowych i super trybach gry w grach integracyjnych dla dzieci od KangurGra.

           Eko przeszkody są bardzo wywrotne ponieważ są mega lekkie. Nieudany skok, lub potrącenie tyczki natychmiast przesuwa lub strąca eko tyczkę na grę wielkoformatową. Tyczki bambusowe są to lekkie i cienkie bambusy więc jest to całkowicie bezpieczna eko zabawa w skakanie. 

           Jak widać nie trzeba wiele, żeby wprowadzić ciekawy element do rozgrywki. Eko bambusowa przeszkoda na grze plenerowej XXL to prawdziwa atrakcja 3D na grze planszowej giga formatu do skakania. 

           > Zobacz gry ogrodowe XXL dla dzieci do nauki i zabawy.