Przejdź do treści
Strona główna » Blog » WIELKIE GRY PLANSZOWE – DUŻE GIERKI

WIELKIE GRY PLANSZOWE – DUŻE GIERKI

  Edukacyjna, integracyjna wielka gra planszowa dla dzieci. Edukacyjna gra planszowa XL dla dzieci, do nauki, zabawy, i skakania – EKOMANIA czysta energia – gra super wielkiego formatu od KangurGra.pl Gra edukacyjna dedykowana dla ekodoradców, eko centrów ekologicznych. Duża GIERKA stolikowa do nauki, zabawy i ćwiczenia.

  Czym są gry planszowe nie trzeba chyba nikomu. W klasyczne planszówki większość ludzi grało wielokrotnie w domu z przyjaciółmi z dziećmi, czy w szkole lub na świetlicy. Wspólne granie w gry planszowe to do dziś jeden z najlepszych pomysłów na jesienną i zimową słotę albo ciekawą imprezę z dziećmi lub przyjaciółmi.

  Wielkie gry planszowe można podzielić na 2 kategorie.

  > DUŻE GIERKI

  Są to wielkie gry planszowe, które mają ogromną planszę do grania. Nazywane czasem grami XL. Wciąż są to gry planszowe i stolikowe, ale wszystko jest tutaj wielkie. Drewniane pionki, kostki do gry oraz plansza gry są wielkich wymiarów.

  Duże gierki to po prostu ogromne gry planszowe. Gry osiągają wielki format A0 (841 x 1189mm), A2 (549 x 841 mm). Sam gra po prostu robi wróżenie i zajmuje najczęściej cały stół.

  Zastosowanie wielkich gier planszowych.

  Duże gierki służą do rozrywki i edukacji dla dzieci. Są to gry planszowe do szkoły, przedszkola, na świetlicę, do biblioteki. Wielkie gry planszowe świetnie sprawdzą się jako nagroda w konkursie lub upominek firmowy.

  Ze względu na imponujące rozmiary > duże GIERKI od KangurGra są sprzedawane w specjalnych eko tubach tekturowych, a plansze, mata gry wykonane są ze specjalnego materiału nadającego się do zwijania i rozwijania.

  Ogromną zaletą wielkiej gry planszowej od KangurGra jest fakt, że plansza jest bardzo mocna i wodoodporna. Wiadomo jakie są dzieci. Zawsze coś się wyleje, albo wydarzy niespodziewanego. Dlatego plansza gry planszowej przetrwa niesforność dzieciaków. : )

  grafika komiksowa - wielka gra planszowa, stolikowa odporna na zalanie wodą i słońce od KangurGra.pl

  Dodatkowo w KangurGra produkujemy wielkie gry planszowe z naturalnych i ekologicznych, recyklingowych materiałów. To sprawia, że wielkie  gry planszowe od KangurGra są ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

  > GRY WIELKOFORMATOWE

  Inaczej też nazywane: > gry XXL lub > gry plenerowe.

  To już są giganci wśród gier planszowych. Mega wielkie gry XXL to gry przeznaczone do użytkowania w plener, do sali lekcyjnej albo sali gimnastycznej, na boikso szkolne lub piknik rodzinny. Mówimy tu o grach wielkiego formatu, po których można skakać i na których można ćwiczyć.

  Wymiary takich gier osiągają w KangurGra nawet 15, 16 metrów kwadratowych.

  Edukacyjna gra planszowa XXL dla dzieci, do nauki, zabawy, i skakania – Bezpieczni ze Strażą Pożarną – gra super wielkiego, skocznego formatu od KangurGra.pl Edukacyjna, wielkoformatowa gra XXL dla dzieci dedykowana jest dla Straży Pożarnej i służb ratowniczych.

  Giga gry XXL to świetne rozwiązanie jako przenośne gry mobilne. Doskonały sposób na zaopatrzenie szkół, przedszkoli, Policji, Straży Miejskiej, ekodoradców w edukacyjne narzędzia dydaktyczne, z którymi można ruszyć w świat bawić i edukować dzieci.

  Gra jest tak wielka, że można po niej skakać jak kangur.

  Super mocna, trwała i elastyczna mata do gry XXL.

  Super mocna, trwała i odporna na deszcz i słońce mata gry XXL od KangurGra.pl grafika promocyjna do edukacyjnych gier XXL dla dzieci do nauki, zabawy, skakania i ćwiczenia od KangurGra.pl

  Ogromną zaletą gier XXL jest ich mobilność oraz uniwersalność.

  Z grami wielkoformatowymi można zrobić ciekawe zajęcia edukacyjnej na wiele sposobów lub zapewnić super strefę gier na pikniku rodzinnym, festynie szkolnym czy imprezie plenerowej. Gra XXL aktywuje dzieci i zachęca do ruchu, skakania i wspólnej integracyjnej zabawy.

  Ponieważ na każdej imprezie gry wielkoformatowe są bardzo dużą cieszą się od lat powodzeniem wszędzie tak gdzie szuka się ciekawego pomysłu na edukację i rozrywkę.

  Zobacz edu moc gier dla dzieci od KangurGra.

  Poczuj EDU MOC gier od KangurGra.pl grafika promocyjna do edukacyjnych gier XXL dla dzieci do nauki, zabawy, skakania i ćwiczenia od KangurGra.pl

  > GRY PODŁOGOWE

  Gra giga wielkiego formatu XXL może też przyjąć także formę > gry podłogowej, > gry podrywkowej.
  Gry podłogowe bardziej stawiają na ruch i aktywizację dzieci. Oczywiście gry podwórkowe również mają walor edukacyjny, ale głównie stawiamy tu na kreatywną zabawę i skakanie.

  Gry podłogowe to typowe gry integracyjne dla dzieci. Głownie znane są z podwórka osiedlowego kiedy dzieci spędzały całe dnie i wakacje przed blokiem, na trzepaku i wymyślały gry i zabawy dla zabicia czasu i nudy.

  Tak powstawały najfajniejsze gry dzieciństwa jak np.:

  > gra w KLASY
  > gra w STÓPKI
  > gra w ALFABET
  > TWISTER
  > gra w kółko i krzyżyk


  > Przeczytaj artykuł gry podrywkowe dla dzieci.

  Ilustracja - Zobacz wielkoformatową, grę podłogową XXL dla dzieci,. Edukacyjne, integracyjne wielkie gry podłogowe dla dzieci. Gra podwórkowa, podłogowa, korytarzowa do nauki, zabawy, skakania i wspólnego ćwiczenia.

  Wielkie gry planszowe mają wiele odsłon. Każdy może wybrać sobie własną grę planszową lub podwórkową, aby bawić i uczyć dzieci przez ruch i zabawę.
  Od zarania dziejów gry służyły rozrywce, edukacji i rozwojowi inteligencji. Takie gry jak szychy czy Chińczyk do dziś są świetnie grywalnymi hitami gier planszowych. A dostępne są również w giga formacie XXL co nadaje im nowego wymiaru rozrywki i ruchu. i charakteru

  autor: mgr inż. Krzysztof Czachura

  (projektant gier, ilustrator komiksowy, biolog)

  > Zobacz super edukacyjną eko grę planszową XXL dla dzieci, do skakania “PIRAMIDA ZDROWIA“.

  edukacyjna gra planszowa XXL dla dzieci, do nauki, zabawy, i skakania – PIRAMIDA ZDROWIA – gra super wielkiego formatu od KangurGra.pl Edukacyjna, integracyjna wielka gra planszowa dla dzieci o zdrowym odżywianiu i zdrowym stylu życia.
  WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner