Przejdź do treści
Strona główna » Blog » MATA GRY MOCNA JAK NA RING MMA

MATA GRY MOCNA JAK NA RING MMA

  ilustracja komiksowa - mata do gry XXL mocna jak na ring bokserski i MMA

           Co ma wspólnego mata edukacyjnej gry XXL dla dzieci z boksem lub MMA (mieszanymi sztukami walki)? Właśnie zapewne więcej niż myślisz. Otóż zastanawiałeś się kiedyś, czym wyłożone są podłogi ringów bokserskich albo klatki dla zapaśników? Tak się składa, że dokładnie takimi samymi matami jak te, z których KangurGra robi gry wielkoformatowe dla dzieci. Konkluzja nasuwa się sama – mata gry musi mega mocna i trwała, żeby przetrwać starcia walecznych gigantów na poziomie profesjonalnym. 

           Taka specjalistyczna mata na jakiej walczą bokserzy i zapaśnicy MMA musi spełniać szereg rygorystycznych wymogów. 

           Mata musi być absolutnie bezpieczna i nieszkodliwa. W końcu kiedy ktoś leży na macie albo kiedy skóra zawodnika ma kontakt z podłożem to nie może być mowy jakimś uczuleniu albo dyskomforcie. Stąd też maty zadrukowane są specjalną, atestowaną i ekologiczną farbą lateksową. Lateks jest najlepszym wyborem na zadruk maty do gry, ponieważ jest to farba na bazie wodnej. Druk lateksowy jest bezwonny i ekologiczny. 

           Mata, na walczą której walczą zawodnicy i grają dzieci w gry XXL musi być wytrzymała. Nie trzeba wysilać wyobraźni, że kiedy na macie stają do walki zawodnicy wagi ciężkiej to materiał, na którym toczą bój musi znosić ogromne siły i naprężenia. Stąd mata do nasz gier XXL jest turbo mocna i wytrzymała.

  Super mocna, trwała i elastyczna mata do gry XXL.mocna, trwała i elastyczna mata do gry wielkoformatowej.

           Podłoże musi być bardzo odporne na ścieranie i warunki atmosferyczne. Tam gdzie starcie jest i tarcie. Zawodnicy podczas wysiłku fizyczne uwalniają hektolitry potu. A sponsorzy imprezy nie odpuszczą żadnego centymetra kwadratowego powierzchni na reklamę. Oczywiście wydruki muszą być krystalicznie wysokiej jakości i rozdzielczości. 

           Z pewnością mata na ring musi też spełniać pewne warunki sanitarne. Mata musi być łatwa do czyszczenia, mycia i dezynfekcji – podobnie jak gry XXL od KangurGra. 

  Mata gry XXL jest super łatwa do dezynfekcji.Wygodna i łatwa do odkażenia gra XXL

           Maty do gier KangurGra nie straszne dzieci, deszcz czy słońce. Gry XXL dla dzieci od KangurGra to super edukacja i lek na nudę w szkole i przedszkolu.

  Zobacz jak szybki, wygodny i prosty jest montaż maty do gry XXL.grafika - montaż gry podwórkowej, podłogowej, korytarzowej dla dzeici.

           Jak widać pośrednio gry wielkoformatowe KangurGra z boksem i MMA mają całkiem wiele wspólnego. Możesz być całkowice spokojny, że jeśli kupisz u nas grę do skakania, dla dzieci to nie dadzą jej rady najwięksi nawet osiłkowie.