Przejdź do treści
Strona główna » Blog » KTO TO JEST ANIMATOR DLA DZIECI??

KTO TO JEST ANIMATOR DLA DZIECI??

           Wszystkie służby zarówno Policja jak i Straż Miejska prowadzą działania prewencyjne i dydaktyczne wśród dzieci i młodzieży. Bardzo często takie działania są zapisane w statucie. Jest to bardzo potrzebna, edukacyjna misja Policji i wszystkich służb mundurowych. To ważne, aby dzieci i młodzież mogły uczyć się od Policji i Straży Miejskiej jak dbać o bezpieczeństwo, i że prawo ma nas chronić oraz pomagać nam w codziennym życiu oraz funkcjonowaniu społeczeństwa. To istna pozytywistyczna praca u podstaw.

           Policja najczęściej zajęcia edukacyjne dla dzieci prowadzi w przedszkolach, szkołach i na różnego rodzaju eventach lub festynach. Dzisiejsze dzieci i młodzież są wymagające. Coraz trudniej wzbudzić ich zainteresowanie i uwagę.  

  Czy wiesz że,
  Wg badań dzieci w wieku przedszkolnym są w stanie skupić uwagę do 15 min. Niewiele dłużej utrzymują uwagę dzieci w wieku szklonym dla kas 1 – 3.

           Taka wiedza daje jasny sygnał, że długa lekcja, czy pogadanka dla dzieci ma ograniczone możliwości edukacyjne, ponieważ dzieci szybko się nudzą i rozkonarzają. Pytanie jak przekuć to zainteresowanie i uwagę do edukacji oraz efektywnego nabywania wiedzy przez dzieci i młodzież? Jak wydłużyć czas zainteresowania dzieci istotnymi tematami bezpieczeństwa, aby przekazać jak najwięcej i najefektywniej wiedzę.

           Jak wiemy największym wrogiem przyswajania wiedzy przez dzieci jest nuda. Znudzone dzieci szybko znajdują sobie atrakcyjniejsze zajęcia i zaczynają myśleć o czymś innym. Dlatego, aby zachęcić dzieci do nabywania wiedzy i nauki trzeba ją podać w odpowiedniej, atrakcyjnej formie. Wszystkie dzieci uwielbiają gry. Każdy się zgodzi, że granie w edukacyjne gry planszowe i zabawy integracyjne to świetna edu rozrywka. A wiec niech gry pracują na korzyść naszych dzieci oraz ich bezpieczeństwa. Tutaj z pomocą pojawia się doskonałe narzędzie edukacyjne i rozwojowe dla dzieci w postaci gry XXL z serii „DZIECI BEZPIECZNE”.

  > Zobacz też serię gier “DZIECI BEZPIECZNE“.

           Przykładem świetnego pomysłu, który łączy rozrywkę z nauką i zabawą jest gra XXL do skakania „DZIECI BEZPIECZNE Z POLICJĄ” lub „BEZPIECZNI NA DRODZE”. Giga gra, po której można skakać, bawić się i uczyć jednocześnie to świetne narzędzie edukacyjne i prewencyjne dla Policji oraz dla Straży Miejskiej czy Gminnej. Gra integracyjna bardzo szybko podbija serca dzieci. Podczas rozgrywki dzieci chłoną wiedzę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i rowerowym niczym gąbka. Ruch i zabawa podczas grania w wielką grę XXL daje masę radości, a to utrwala wiedzę i łączy ją z pozytywnymi przeżyciami i emocjami. W ten sposób gra buduje również pozytywne skojarzenia i wizerunek służb mundurowych.

           Gra Plenerowa
  Nasze edu gry XXL to produkty edukacyjne, które przeznaczone są zarówno do rozgrywki w pomieszczeniach i lokach oraz jako gry plenerowe. Gra plenerowa to świetne rozwiązanie na dwór, łąkę, plażę, festyn, event lub piknik rodzinny. Dzięki szybkiemu montażowi łatwo i sprawnie można ją przenosić, spakować i montować.

           Zobacz grę BEZPIECZNI NA DRODZE Z POLICJĄ

           Wielkie edu gry XXL dla dzieci są też doskonale wyposażone w akcesoria, przeszkody i wszelkie potrzebne elementy montażowe. Wystarczy chwycić torbę i można ruszać na akcję edukacyjną z dziećmi.

           Personalizacja i branding gry
  Grę można dostosować do indywidualnych potrzeb Policji i Straży Miejskiej. Można do gry dodać znaki logo, herb miasta lub gminy, adnotacje o sponsorach i dotacjach unijnych. To bardzo często mocno pomaga przy pozyskiwaniu finansowania. Jest to też świetny sposób na budowanie pozytywnego wizerunku i promocję.

  Spersonalizuj grę. Dodaj do gry swoje logo, hasło reklamowe, ciekawostki o firmie i produktach.

  Dodaj do gry XXL logo, herb, kod QR, informacje od KangurGra.pl grafika promocyjna do edukacyjnych gier XXL dla dzieci do nauki, zabawy, skakania i ćwiczenia od KangurGra.pl

           Gry i zabawy integracyjne dla dzieci
  Sama rozgrywka i skakanie po grze to jedna część zabawy. Animacje z dziećmi można rozszerzyć o zabawy integracyjne dla dzieci. Nawet ciekawa, nieszablonowa rozgrzewka to super pomysł na wprowadzenie do gry. W końcu każdy Policjant czy Strażnik Miejski musi być sprawny, szybki i silny. Gry ruchowe dla dzieci lub tor przeszkód to świetny pomysł na zajęcia, które rozruszają dzieci przed graniem w grę XXL i poprawią im nastrój. Dzieci uwielbiają ruch nawet jeśli wydaj im się, że jest inaczej. W trakcie ruchu wydzielają się endorfiny, które poprawiają nastrój. 

  Super zestaw eko przeszkód 3D do skakania! grafika promocyjna do edukacyjnych gier XXL dla dzieci do nauki, zabawy, skakania i ćwiczenia od KangurGra.pl


  Z resztą wystarczy dzieci zapytać czy chcą spróbować przejść tor przeszkód, który trzeba pokonać na egzaminach na Policjanta i gwarantuje, że każde dziecko będzie chciało się sprawdzić. ?? Uwieńczeniem takich zajęć dla dzieci i wisienką na torcie jest rozgrywka na edukacyjnej grze dużego formatu XXL.

           Zajęcia edukacyjne dla dzieci w trybie:

  • krótka prelekcja z wprowadzeniem w temat,
  • gry i zabawy ruchowe dla dzieci,
  • granie w gry planszowe giga formatu XXL

  to idealny model zajęć na około 1 godzinę.
  Na szczęście mundur i splendor służby oczywiście wciąż jest atrakcyjny dla dzieci i wiele chłopców chciałoby zostać Policjantami. Łapać złodziei, jeździć wozem policyjnym i zakuwać przestępców w kajdanki to nadal marzenie niejednego chłopca.  

           Edukacyjne gry XXL od KangurGra to gry do zadań specjalnych.
  Każda doborowa jednostka edukacyjna szybko zorientuje się, że w terenie ważne jest mieć dobre wsparcie w postaci świetnej, prewencyjnej rozrywki. A radość i uśmiechy zadowolonych dzieci to prawdziwa przyjemność z pracy edukacyjnej.
  Edukacyjne gry dla dzieci od KangurGra to nauka przez ruch i zabawę.

           Zapraszamy do kontaktu.

           > Zobacz gry plenerowe XXL dla dzieci do nauki i zabawy.

  Edukacyjna, integracyjna, wielka gra planszowa super dużego formatu dla dzieci. Edukacyjna gra planszowa XXL dla dzieci, do nauki, zabawy, i skakania – EKOMANIA czysta energia – gra super wielkiego formatu od KangurGra.pl Gra edukacyjna do nauki o odnawialnych, ekologicznych źródłach energii.
  WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner