Przejdź do treści
Strona główna » Blog » JAK JEST NASZA MISJA?

JAK JEST NASZA MISJA?

  eko grafika sadzenie drzew!

           Każda firma powinna mieć jakiś cel, misję do spełnienia.
  Nie mówię tu o generowaniu i maksymalizacji zysków, tylko o wartości dodanej do całego biznesu. Mam na myśli odpowiednią, odpowiedzialną postawę jaką powinni się wykazywać pracodawcy i pracownicy wobec siebie nawzajem, świata , natury. 

           Chcielibyśmy, abyście poznali naszą misję. Oto misja kumamgre.pl 

  Marzy nam się, aby wszystkie dzieci miały dostęp do innowacyjnych, ciekawych i zaangażowanych form edukacji i rozwoju. 
  Marzy nam się, aby w każdej szkole i przedszkolu w Polsce dzieci mogły zagrać w nasze super edukacyjne gry.
  Marzy nam się, aby dzieci w ten sposób uczyły się i bawiły przez śmiech, rozrywkę i ruch. 
  Żeby nudne, żmudne lekcje, zamienić w coś fajnego, pozytywnego, innowacyjnego i bardzo edukacyjnego.

  Najważniejsze są 4 sfery życia, które chcemy uczyć i rozwijać u dzieci. 
  bezpieczeństwo dziecizdrowe i długie życieodpowiedzialna postawa pro ekologiczna wobec natury i życiaszczęśliwe i świadome życie

           Posadziliśmy już ponad 100 drzew. Teraz chcemy posadzić 1000 kolejnych drzewek. Drzewa to tlen, to pokarm dla zwierząt, to schronienie i cień w upalne dni. Chcemy posadzić dużo drzew. Jak najwięcej!           Podobnie również chcemy zamontować na drzewach budki lęgowe dla ptaków oraz domki dla owadów, które robimy wspólnie na eko warsztatach z dziećmi.
           > Przeczytaj artykuł “Jak być EKO na co dzień.

           Chcemy również powiesić jak najwięcej budek lęgowych dla ptaków i domków dla owadów.
  Wiele razy w roku angażujemy się i bierzemy udział, wspieramy inicjatywy, sprzątania lasów i rzek. Czyste lasy i rzeki oraz dobrostan zwierząt to idee i inicjatywy, które są dla nas bardzo ważne.

           Chcemy prowadzić odpowiedzialny ekologicznie biznes, który szanuje potrzeby natury, środowiska i innych ludzi. Nie chcemy robić niepotrzebnej nadprodukcji i zapychać magazyny. Dlatego produkujemy gry na konkretne zamówienie w duchu eko, zero waste (bez marnowania).
           Jesteśmy dorośli – myślimy, że na fajną grę warto chwileczkę poczekać i jako dojrzali ludzie damy radę to zrobić. W końcu oczekiwanie na coś fajnego to przecież też rodzaj szczęścia. 
  Można też skorzystać z naszego sklepu na Allegro. 
  > Allegro

           Stawiamy na produkty i materiały, które wytwarzane są w sposób ekologiczny. Dbanie o środowisko oraz uczenie dzieci i młodzieży właściwych postaw ekologicznych to jedna z naszych najważniejszych misji. Chcemy pozostawić naszym dzieciom nienaruszoną naturę i środowisko, tak aby dzieci naszych dzieci, mogły się cieszyć i w pełni czerpać ze świata i przyrody. Dlatego ekologia jest dla Nas mega ważna.

           Druk gier XXL jest ekologiczny: metodą lateksową. Nasze gry planszowe i kostki OPOWIADANKI są całkowicie eko. Produkujemy je wyłącznie z ekologicznych materiałów, z odzysku. Nasze eko gry pakujemy w duchu “zero waste”. Nie używamy foli do pakowania, chyba że z odzysku.
           > Przeczytaj artykuł “Z czego są zrobione nasze gry i dlaczego są eko.

           Oczywiście bycie eko to trudna droga, ale jedyna właściwa i odpowiedzialna społecznie wobec naszej planety. Nie zawsze udaje nam się wszystko zrobić w duchu eko, ale cały czas udoskonalamy nasze produkty i szukamy nowych, lepszych eko rozwiązań. 

           Taka jest nasza misja, obowiązek jako ludzi, firmy, obywateli świata. Chcemy zostawić po sobie świat, naturę, środowisko w lepszym stanie i nauczyć ekologicznej, odpowiedzialnej postawy jak najwięcej dzieci, młodzieży i dorosłych. Chcemy robić eko gry, prowadzić animacje dla dzieci, eventy i pikniki rodzinne a przy tym zrobić jeszcze dużo innych dobrych rzeczy dla ogólnego dobra i poprawy stanu środowiska i natury.

           Chcemy dużo dawać, a nie tylko brać. Bo prawdziwa radość i szczęście jest w dawaniu. 

  WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner