Przejdź do treści
Strona główna » Blog » GRY XXL JAKO NAGRODA W KONKURSIE

GRY XXL JAKO NAGRODA W KONKURSIE

  ilustracja komiksowa - gry XXL jako nagrody w konkursie

  > Gry XXL

           Gry XXL do skakania to doskonałe narzędzie edukacyjne i pomoc dydaktyczna Chętnie sięgają po nie szkoły, przedszkola, świetlice, ekodoradcy, Straż Miejska i Policja. Wszystko w trosce o to, aby zapewnić dzieciom rozrywkę i edukacje na najwyższym poziomie, w nowej, atrakcyjnej formie, która łączy naukę, zabawę i ruch w jednym. 

  Czy gra XXL może być prezentem konkursowym?

           W statucie działania wielu gmin, urzędów, rad dzielnicy, ekodoradców lub edukacyjnych, ekologicznych centrów jest działalność edukacyjna oraz działania promocyjne na rzecz miasta, gminy. Bardzo często takie instytucje organizują konkursy dla szkół i przedszkoli np. w formie przeglądów teatralnych i artystycznych. i szukają jednocześnie pomysłów na nagrody.
           Oczywiste jest więc, że gry XXL to doskonały pomysł na prezent w konkursie dla szkół, przedszkoli, domów kultury. Tym bardziej, że taką grę XXL można spersonalizować o logo i herb miasta lub gminy a nawet kod QR (aktywny link). W ten sposób gra staje się też nośnikiem reklamowym i spełnia walory promocyjne. 

  Dodaj do gry swoje LOGO, HERB, kod QR – aktywny link, hasło reklamowe, informację.

  Dodaj do gry XXL logo, herb, kod QR, informacje od KangurGra.pl grafika promocyjna do edukacyjnych gier XXL dla dzieci do nauki, zabawy, skakania i ćwiczenia od KangurGra.pl

           Bardzo często gry wielkiego formatu są formą prezentu konkursowego za wybitne osiągniecia edukacyjne lub za zajecie pierwszego miejsca np. w konkursie dotyczącym ekologii lub konkursie plastycznym. Giga gra XXL to bardzo duża i atrakcyjna nagroda dla instytucji takich jak przedszkola i szkoły, domy kultury ponieważ ma szerokie zastosowanie edukacyjne i integracyjne dla dzieci. Do tego gry są mobilne do użytku na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń więc można w nie grać w parku, na plaży lub po prostu w sali lekcyjnej, na sali gimnastycznej, czy na boisku szkolnym. 

  Gra XXL jako świetna atrakcja dla dzieci na piknik rodzinny albo event. 


           Każda placówka edukacyjna bierze udział lub jest organizatorem pikników rodzinnych dni szkoły, czy przedszkola albo bierze udział w festynach. To właśnie miejsca gdzie gry XXL do nauki i skakania sprawdzą się najlepiej do edukacyjnej i familijnej rozgrywki. Każde dziecko chętnie zagra i pobawi się na każdej grze, po której można skakać jak kangur, a przy okazji czegoś się nauczy podczas zabawy. 

           Każdy pedagog doceni integracyjne i edukacyjne zalety gier wielkiego formatu XXL dla dzieci. Ruch, wspólna zabawa i nuka to najbardziej efektywne formy integracji i edukacji dzieci, ponieważ odwołują się do doświadczenia dzieci i angażują kompleksowo wszystkie zmysły. 

  Gra jest tak wielka, że można po niej skakać jak kangur.

  Gra XXL, po której można skakać i ćwiczyć jak kangur. grafika promocyjna do edukacyjnych gier XXL dla dzieci do nauki, zabawy, skakania i ćwiczenia od KangurGra.pl

  Nauka przez śmiech, ruch i zabawę to najlepsza forma edukacji.
  To motto KangurGra.

           Taka gra XXL do skakania dla dzieci kosztuje tylko co dobry rower i tak jak każdy dobry rower jest warta swojej ceny. Potwierdzi to każdy kolarz i pedagog. Gra XXL służy latami bawiąc i ucząc dzieci przez ruch, śmiech, zabawę oraz wspólne spędzanie czasu i budowanie relacji. Najwyższej jakości materiały, użyte do produkcji gier XXL w KangurGra sprawiają, że nasze gry są mega wytrzymałe na szaleństwo dziecięcej zabawy i wszelkie warunki atmosferyczne w tym deszcz i słoneczne promieniowanie UV. Wygodny montaż i demontaż oraz łatwość utrzymania gry w czystości to wielkie zalety gier XXL od KangurGra.  

  > Przeczytaj artykuł „Mata gry XXL mocna tak, że używają jej na ringi bokserskie i MMA.”

           Edukacyjna gra XXL do skakania to nie lada gratka dla szkoły czy przedszkola jako prezent w konkursie. Konkurencja i zainteresowanie konkursami z grami KangurGra zawsze jest ogromne i przerasta oczekiwania organizatorów.

           Oprócz edukacyjnych gier XXL na konkursowe nagrody, świetnie nadadzą się też inne nasze produkty.
          > Zobacz duże GIERKI stolikowe
  To świetna nagroda na pierwsze lub drugie miejsce dla szkoły lub przedszkola. 

           > Zobacz eko gry planszowe
  Klasyczne, edukacyjne planszówki świetnie sprawdzą się jako nagroda dla indywidulanych uczestników lub jako wyróżnienie w konkursie.

           > Zobacz gry podwórkowe i korytarzowe do skocznej zabawy dla dzieci 
  Skoczne gry do zabawy to podobnie jak gry XXL świetny pomysł na nagrodę za pierwsze miejsce w konkursie. 

           KangurGra ma specjalne PROMCJE dla edukacji. Napisz do nas, zadzwoń i zapytaj o aktualne PROMOCJE na zakup gier dla dzieci.
  > Zobacz aktualne PROMOCJE KangurGra

  autor: mgr inż. Krzysztof Czachura

  (projektant gier, ilustrator komiksowy, biolog)

           > Zobacz gry plenerowe XXL dla dzieci do nauki i zabawy.

  Edukacyjna, integracyjna, wielka gra planszowa super dużego formatu dla dzieci. Edukacyjna gra planszowa XXL dla dzieci, do nauki, zabawy, i skakania – EKOMANIA czysta energia – gra super wielkiego formatu od KangurGra.pl Gra edukacyjna do nauki o odnawialnych, ekologicznych źródłach energii.
  WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner