Przejdź do treści
Strona główna » Blog » GRY PLENEROWE DLA DZIECI

GRY PLENEROWE DLA DZIECI

  gra plenerowa XXL dla dzieci KangurGra.pl

           Co to jest gra plenerowa XXL?
  Są różne rodzaje gier plenerowych. Praktycznie wszystkie gry i zabawy na dworze, które uskuteczniają dzieci można nazwać grami terenowymi w plenerze. Przykładem gry terenowej jest choćby klasyczna zabawa w chowanego lub zwykłe podchody. Natomiast gra plenerowa XXL to gra planszowa super wielkiego formatu, która rozkładana jest na dworze np. w ogrodzie w przedszkolu lub na trawniku, plaży a nawet betonie lub kostce brukowej, czy boisku szkolnym.

           Gry plenerowe XXL dla dzieci
  Dzieci szybko się nudzą i rozkojarzają. Dlatego potrzebują czegoś co będzie dla nich ciekawe i interesujące. Przeciętny przedszkolak wg badań może skupić uwagę na max 15 minut. To mało czasu, żeby np. opowiedzieć o bezpieczeństwie na drodze lub bezpiecznym i kulturalnym wypoczynku nad wodą. A co dopiero poruszyć trudniejszy i bardziej wymagający temat.

           Z problemem krótkiej, rozproszonej uwagi spotykają się często nauczyciele lub inne osoby wspierają edukację poprzez zajęcia i warsztaty dodatkowe dla dzieci np. Policja, Straż Miejska, Eko doradcy etc.

  edukacyjna gra planszowa XXL dla dzieci - Dzieci bezpieczne ze Strażą Miejską

          Na szczęście z pomocą przychodzi wspaniały i kreatywny świat gier planszowych.
  Gry plenerowe dla dzieci w wielkim formacie XXL to oczywiście narzędzia edukacyjne do zadań specjalnych.

           Po krótkiej lekcji pogadance i wprowadzeniu dzieci w konkretny temat np. czystego powietrza zaprasza się dzieci do wspólnej gry i zabawy. Rozgrywkę można poprzedzić ciekawą rozgrzewką i zabawami ruchowymi, które poprawią dzieciom humor i nastrój. Świetnie sprawdzą się tu klasyczne ćwiczenia np. pajacyki, przysiady, pompki, zabawa w berka w ciekawej odmianie albo zawody lub tor przeszkód. Dzieci uwielbiają ruch i wspólną aktywność. W trakcie rozgrywki w planszową grę plenerową na dworze, na świeżym powietrzu dzieci bawią się i jednocześnie chłoną wiedzę. Już nawet samo bierne przyglądanie się rozgrywce i słuchanie to okazja do nabycia wiedzy i nauki. Taki panel edukacyjny to prawdziwa bomba wiedzy i zabawy, którą dzieci będą pamiętać całe życie.

           Wiedza podana w formie aktywnej zabawy to najlepszy sposób na zapamiętanie. Wszystko dzięki pozytywnym emocjom, które wspierają procesy pamięciowe.

           Zorganizuj dla dzieci dzień gier ogrodowych i plenerowych.
  Organizacja własnej strefy gier planszowych, po których dzieci mogą skakać, bawić się i uczyć to prawdziwy fun i mega atrakcja dla dzieci. Gry plenerowe dla dzieci to świetny pomysł na połączenie rozrywki i edukacji w jedną, nierozerwalną całość. Tematyka gier plenerowych może być naprawdę różnorodna.Gra ogrodowa dla dzieci może uczyć i edukować np. o:> Bezpieczeństwie> Zdrowiu> Ekologii> gry podwórkowe 

  Gra jest tak wielka, że można po niej skakać jak kangur.edukacyjna, eko gra planszowa XXL dla dzieci - POLSKIE ZWIERZĘTA.

  Gry ogrodowe XXL dla dzieci maja super eko przeszkody do przeskakiwania.Zobacz ekologiczną przeszkodę do przeskakiwania w grze XXL z tyczek bambusowych.

           KangurGra jest producentem takich właśnie edukacyjnych gier plenerowych do zabawy na dworze i w pomieszczeniach. Nasze gry mają wymiar uniwersalny. Można po nich skakać wcielając się w rolę pionka.

  Gry ogrodowe XXL są szybkie i łatwe montażu, demontażu i transporcie.
  Zobacz jak szybki, wygodny i prosty jest montaż integracyjnej i edukacyjnej, giga gry plenerowej XXL.grafika - montaż gry podwórkowej, podłogowej, korytarzowej dla dzeici.

           Wielkoforamtowe gry XXL doskonale sprawdzają się jako ciekawa i oryginalna atrakcja na festynach, piknikach rodzinnych, dniach dziecka lub prelekcjach tematycznych w szkołach, przedszkolach czy na świetlicy.

  Super mocna, trwała i elastyczna mata do gry XXL.mocna, trwała i elastyczna mata do gry wielkoformatowej.

  Gry ogrodowe XXL zostały tak zaprojektowane, że są łatwe do dezynfekcji oraz proste w czyszczeniu i utrzymaniu.
  Gra jest super łatwa do dezynfekcji.Wygodna i łatwa do odkażenia gra XXL

           Giga gry XXL można też personalizować przez dodanie logo, herbu, adnotacji o sponsorach i finansowaniu. W ten sposób gra ogrodowa staje się również narzędziem marketingowym i promuje dobry wizerunek. Dodaj własne logo do swojej gry. 

  Spersonalizuj grę. Dodaj do gry swoje logo, hasło reklamowe, kod QR..grafika reklamowa - dodaj logo do swojej edu gry XXL.

           W gry KangurGra grają już dzieci z całej Polski. I nic w tym dziwnego, ponieważ robimy najfajniejsze i największe gry w Polsce. Nie wierzysz to zagraj z nami. Edukacyjne gry dla dzieci od KangurGra to nauka przez ruch i zabawę.

  autor: mgr inż. Krzysztof Czachura

  (biolog, projektant gier)

           > Zobacz gry ogrodowe XXL dla dzieci do nauki i zabawy.

  Edukacyjna, integracyjna wielka gra planszowa super dużego formatu dla dzieci. Edukacyjna gra planszowa XXL dla dzieci, do nauki, zabawy, i skakania – EKOMANIA czyste powietrze – gra super wielkiego formatu od KangurGra.pl Gra edukacyjna dedykowana dla ekodoradców, eko centrów ekologicznych. Duża gra wielkoformatowa do nauki, zabawy i ćwiczenia.
  WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner