Przejdź do treści
Strona główna » EKO GRY PLANSZOWE

EKO GRY PLANSZOWE

Ekologiczne gry planszowe, w które może grać cała rodzina z przyjaciółmi i szkolna ferajna.

> Poznaj ofertę

eko planszówek KangurGra!

Edukacyjna, integracyjna gra planszowa. Ekologiczna gra planszowa dla dzieci, do nauki, zabawy, i skakania – EKOMANIA segregacja – gra super wielkiego formatu od KangurGra.pl Gra edukacyjna do nauki segregacji śmieci. Eko gra planszowa, stolikowa do nauki, zabawy i ćwiczenia.

   

Poznaj ekologiczne gry planszowe, które są produkowane z naturalnych i przyjaznych dla środowiska materiałów. Rezygnujemy z plastiku, z pakowania w folię oraz niepotrzebnych wypełniaczy, które mają za zadanie imitować objętość i niepotrzebnie zabierać cenne miejsce.

Edukacyjne gry planszowe to świetny pomysł na prezent, wyposażenie do szkoły, przedszkola, na świetlicę, upominek firmowy, nagrodę w konkursie, podarek na dzień dziecka. Taka forma gry świetnie sprawdza się jako reklama, czy specjalny gift od firmy.

KangurGra oferuje eko gry planszowe spakowane w eleganckie tekturowe pudełko. Zestaw gry zawiera drewniane pionki oraz kości, planszę do grania wraz z instrukcją i dodatki do gry. W ten sposób nasze gry są ekologiczne i wygodne do przechowywania. Stawiamy na eko gry, które są produkowane z naturalnych i przyjaznych dla środowiska materiałów.

Eko planszówki od KangurGra to super nauka przez zabawę i radość wspólnego grania. Eko gry planszowe są idealne na prezent, rodzinne granie, deszczowy dzień, upominek firmowy czy nagrodę w konkursie.

Wybierz dla siebie grę, w którą chcesz zagrać, a my przygotujemy ją dla Ciebie.

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner