Przejdź do treści
Strona główna » Blog » GRY OGRODOWE DLA DZIECI

GRY OGRODOWE DLA DZIECI

  gry XXL ogrodowe od KangurGra

           Wiosna, lato i jesień to świetny okres, żeby dzieci skorzystały z ruchu na świeżym powietrzu. Po zimowej odsiadce w salach i klasach, każde dziecko marzy o zabawie i grach w plenerze. Nic tak nie orzeźwia jak trochę aktywności fizycznej w przedszkolnym ogrodzie czy na placu zabaw. Zwłaszcza po deszczowej zimie, która co roku zaskakuje nas mniejszą ilością śniegu. Jednak z czasem nawet najlepszy plac zabaw może się znudzić a dzieci wciąż domagają się nowych wrażeń i atrakcji. Jest na to kilka patentów.

           Plenerowa lekcja przyrody dla dzieci
  Można np. zrobić plenerową lekcje przyrody. Wcale nie trzeba wychodzić daleko. Mrowisko czy próchniejący pień to prawdziwe widowisko matki natury. Dzieci mogą bezpiecznie obserwować życie owadów oraz ich biologie a może nawet zmierzyć się z własnym lękiem przed nieznanymi insektami, które wcale nie są takie groźne. Strach zawsze wynika z niewiedzy.

           Edukacyjne gry ogrodowe i plenerowe dla dzieci
  A gdyby tak zorganizować dla dzieci dzień gier ogrodowych i plenerowych. Organizacja własnej strefy gier planszowych, po których można skakać, bawić się i uczyć to prawdziwa frajda i mega atrakcja dla dzieci. Gry ogrodowe dla dzieci to świetny pomysł na połączenie rozrywki i edukacji w jedną, nierozerwalną całość. Tematyka gier plenerowych może być naprawdę różna. Gra ogrodowa dla dzieci może uczyć i edukować np. o:

           Gry ogrodowe XXL to świetne rozwiązanie edukacyjne na dzień dziecka, dzień przedszkola lub szkoły albo rodzinny festyn lub piknik. W gry ogrodowe można grać samodzielnie lub z pomocą animatora zrealizować z udziałem dzieci treściwą w wiedzę i zabawę lekcję tematyczną. Nie daj się zwieść nazwie, że gra ogrodowa nadaje się tylko na równiutki trawnik. Gra ogrodowa XXL to gra planszowa super wielkiego formatu, którą można rozkładać:

  • na zewnątrz
  • na dworze (w Krakowie mówimy na polu 🙂
  • w ogrodzie
  • w przedszkolu
  • na trawniku
  • na plaży
  • na betonie
  • na kostce brukowej
  • na boisku szkolnym

           Gry ogrodowe dla dzieci w wielkim formacie XXL to oczywiście narzędzia edukacyjne do zadań specjalnych. Gry ogrodowe świetnie nadają się też do rozgrywki w pomieszczeniach zamkniętych. Wystarczy trochę miejsca i można grać nawet w sali lekcyjnej czy przedszkolnej. W trakcie rozgrywki w planszową grę ogrodową, na świeżym powietrzu dzieci bawią się i jednocześnie chłoną cenną wiedzę. Już nawet samo bierne przyglądanie się rozgrywce i słuchanie to nauka i nabywanie wiedzy. Taki panel edukacyjny to prawdziwa bomba wiedzy i zabawy, którą dzieci będą pamiętać całe życie. Wiedza podana w formie aktywnej zabawy to najlepszy sposób na zapamiętanie. Wszystko dzięki pozytywnym emocjom, które wspierają procesy pamięciowe.

           KangurGra jest bezpośrednim producentem takich właśnie edukacyjnych gier ogrodowych do zabawy w ogrodzie i w pomieszczeniach. Nasze gry ogrodowe mają wymiar uniwersalny. Mona po nich skakać wcielając siew rolę pionka. Gry ogrodowe XXL są szybkie i łatwe montażu, demontażu i transporcie. Wielkoformatowej gry ogrodowe XXL doskonale sprawdzają się jako nietuzinkowa i oryginalna atrakcja na festynach, piknikach rodzinnych, dniach dziecka lub prelekcjach tematycznych w szkołach, przedszkolach czy na świetlicy.

  Gra jest tak wielka, że można po niej skakać jak kangur.

  Gra XXL, po której można skakać i ćwiczyć jak kangur. grafika promocyjna do edukacyjnych gier XXL dla dzieci do nauki, zabawy, skakania i ćwiczenia od KangurGra.pl

  Gry ogrodowe XXL dla dzieci maja super eko przeszkody do przeskakiwania.

  Super zestaw eko przeszkód 3D do skakania! grafika promocyjna do edukacyjnych gier XXL dla dzieci do nauki, zabawy, skakania i ćwiczenia od KangurGra.pl

           KangurGra jest producentem takich właśnie edukacyjnych gier plenerowych do zabawy na dworze i w pomieszczeniach. Nasze gry mają wymiar uniwersalny. Można po nich skakać wcielając się w rolę pionka.Gry ogrodowe XXL są szybkie i łatwe montażu, demontażu i transporcie.


  Zobacz jak szybki, wygodny i prosty jest montaż integracyjnej i edukacyjnej, giga gry plenerowej XXL.Super łatwy, szybki i wygodny montaż gry XXL od KangurGra.pl grafika promocyjna do edukacyjnych gier XXL dla dzieci do nauki, zabawy, skakania i ćwiczenia od KangurGra.pl

           Wielkoforamtowe gry XXL doskonale sprawdzają się jako ciekawa i oryginalna atrakcja na festynach, piknikach rodzinnych, dniach dziecka lub prelekcjach tematycznych w szkołach, przedszkolach czy na świetlicy.

  Super mocna, trwała i elastyczna mata do gry XXL.

  Super mocna, trwała i odporna na deszcz i słońce mata gry XXL od KangurGra.pl grafika promocyjna do edukacyjnych gier XXL dla dzieci do nauki, zabawy, skakania i ćwiczenia od KangurGra.pl

  Gry ogrodowe XXL zostały tak zaprojektowane, że są łatwe do dezynfekcji oraz proste w czyszczeniu i utrzymaniu.


  Gra jest super łatwa do dezynfekcji i utrzymania czystości.

  Gra super łatwa do dezynfekcji i czyszczenia.

           Giga gry XXL można też personalizować przez dodanie logo, herbu, adnotacji o sponsorach i finansowaniu. W ten sposób gra ogrodowa staje się również narzędziem marketingowym i promuje dobry wizerunek. Dodaj własne logo do swojej gry. 

  Spersonalizuj grę. Dodaj do gry swoje logo, hasło reklamowe, kod QR.

  Dodaj do gry XXL logo, herb, kod QR, informacje od KangurGra.pl grafika promocyjna do edukacyjnych gier XXL dla dzieci do nauki, zabawy, skakania i ćwiczenia od KangurGra.pl

           W gry KangurGra grają już dzieci z całej Polski. I nic w tym dziwnego, ponieważ robimy najfajniejsze i największe gry w Polsce. Nie wierzysz to zagraj z nami. Edukacyjne gry dla dzieci od KangurGra to nauka przez ruch i zabawę.

  autor: mgr inż. Krzysztof Czachura

  (biolog, projektant gier)

   > Zobacz gry ogrodowe XXL dla dzieci do nauki i zabawy.
  > Zobacz też serię gier dla dzieci o ekologii “EKOMANIA“.

  Edukacyjna, integracyjna, wielka gra planszowa super dużego formatu dla dzieci. Edukacyjna gra planszowa XXL dla dzieci, do nauki, zabawy, i skakania – EKOMANIA czysta energia – gra super wielkiego formatu od KangurGra.pl Gra edukacyjna do nauki o odnawialnych, ekologicznych źródłach energii.

  WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner