Przejdź do treści
Strona główna » DUŻE GIERKI

DUŻE GIERKI

Duże gierki to ogromne gry planszowe, w które może grać cała rodzina z przyjaciółmi lub szkolna ferajną.

> Poznaj ofertę KangurGra!

   

Duże gierki to ogromne gry planszowe, w które może grać cała rodzina z przyjaciółmi lub szkolna ferajna. Rzuty kośćmi i poruszanie się po planszy wymaga do dzieci gimnastyki i aktywności ruchowej.

Duża gierka planszowa to doskonały pomysł do szkoły, przedszkola, na świetlicę, upominek firmowy, nagrodę w konkursie, podarek na dzień dziecka. Taka forma gry świetnie sprawdza się jako reklama, czy specjalny gift od firmy.

Poznaj wielkie gry stolikowe, które są produkowane z naturalnych i przyjaznych dla środowiska materiałów. Rezygnujemy z plastiku, z pakowania w folię oraz niepotrzebnych wypełniaczy, które mają za zadanie imitować objętość i niepotrzebnie zabierać cenne miejsce.

KangurGra oferuje duże gierki spakowane w eko tuby. Zestaw gry zawiera duże, drewniane pionki oraz kości, dużą, zwijaną planszę do grania wraz z instrukcją i dodatki do gry. W ten sposób nasze gry są ekologiczne i wygodne do przechowywania.

Przykład dużej GIERKI na podstawie gry > EKOMANIA czysta energia

duża gra planszowa, stolikowa EKOMANIA czyste powietrze do nauki, zabawy i ćwiczenia dla dzieci od KangurGra.pl
Edukacyjna, gra planszowa XXL nauczy dzieci właściwej postawy proekologicznej oraz jak chronić się przed smogiem i dbać o czyste powietrze.

Nasze gry dostępne są w 3 dużych formatach

Rozmiar A0 (1189 x 841 mm)
90%
Rozmiar A1 (841 x 594 mm)
77%
Rozmiar A2 na specjalne zamówienie
57%

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner